Najczęściej zadawane pytania

1. Jak złożyć zamówienie?
Zamówienie można złożyć poprzez nasz formularz kontaktowy https://e-bastar.pl/kontakt/ , jak również pisząc bezpośrednio na adres mailowy: jasinskimaciej11@gmail.com

2. Gdzie znajdę informację o cenach produktów?
Ceny poszczególnych modeli nie są umieszczone na stronie. Aby dowiedzieć się o cenie interesujących nas modeli proszę o wysłanie zapytania z nazwą modeli na adres mailowy – jasinskimaciej11@gmail.com . O ofertę dla klientów kupujących hurtowo, proszę również zgłosić się na ten sam adres, dodając w treści iż interesują Państwa ilości hurtowe.

3. Jaki jest koszt wysyłki?
Koszt przesyłki jest zależny od przyjętej formy płatności. Przy przedpłacie na konto bankowe, koszt przesyłki to ok 25 zł. Przy płatności za pobraniem koszt ten wynosi 30 zł. Cena dotyczy paczek do 20 kg ( czyli około 25 sztuk odzieży).

Koszt paczki  zagranicznej, do krajów Unii Europejskiej wynosi ok 100 zł. Przy paczkach zagranicznych wymagamy przedpłaty na konto bankowe.

4. Jaki jest czas oczekiwania na paczkę?
Przy przesyłkach krajowych jest to 1-2 dni robocze, natomiast przy przesyłkach zagranicznych od 3 do 5 dni roboczych.

5. Gdzie mogę sprawdzić dostępność produktu?
Staramy się na bieżąco informować Państwa o dostępności poszczególnych produktów, zamieszczając informację na stronie każdego z modeli. Ze względu na prowadzenie dynamicznej sprzedaży hurtowej oraz bieżącej produkcji, ilości te szybko ulegają zmianie, dlatego też zawsze weryfikujemy zamówienie w pierwszej kolejności pod względem dostępności.

6. Gdzie mogę sprawdzić warianty rozmiarowe i kolorystyczne produktu?
Warianty kolorystyczne i rozmiarowe produktów znajdują się na poszczególnych stronach modeli, po prawej stronie. Większość prezentowanych modeli szyta jest w rozmiarach 42, 44, 46, 48, 50 i 52.