O Nas

Poznaj Naszą firmę

Od wielu lat prowadzi nas zamiłowanie do mody i pasja do tworzenia przepięknych kreacji. Zakład firmy BASTAR powstał w 1987 roku i od tego czasu nieprzerwanie pracujemy nad produkcją odzieży dla kobiet. Specjalizujemy się w szyciu sukienek, garsonek, kurtek oraz kostiumów damskich w rozmiarach od 42 do 52. Jako polski producent odzieży damskiej dokładamy wszelkich starań, aby nasza również hurtowa oferta była jak najlepsza.

BASTAR – stawiamy na piękno

Dążymy do perfekcji, wciąż pozyskują wiedzę. Przez lata pracy udało nam się stworzyć kroje ubrań, które są idealne zarówno dla kobiet szczupłych, jak i plus size. Każda z pań wygląda w naszych strojach olśniewająco.

Nasi pracownicy to zespół ludzi z co najmniej kilkunastoletnim doświadczenie, którzy nie boją się nowych wyzwań. Ich umiejętności krawieckie regularnie sprawdzane są zarówno poprzez zmieniające się modowe trendy, jak i nowe materiały używane w tworzonych przez nas strojach.

Polski producent odzieży damskiej – hurt

Jako hurtownia BASTAR obsługujemy produkcję ubrań kompleksowo – zaczynając od projektowania, poprzez wykrajanie materiału, szycie, metkowanie a kończąc na finalnej kontroli jakości produktu. Tak przygotowana odzież zabezpieczana jest foliowymi workami i dostarczana hurtowo lub indywidualnie do naszych punktów handlowych lub bezpośrednio do Klientów.

Nasza hurtowania odzieży damskiej chce dostarczyć Klientom m.in. dobrze skrojone i przemyślane sukienki i garsonki na wiele specjalnych okazji rodzinnych czy też innych ważnych uroczystości. W naszej ofercie mamy również świetnie skrojone modele, idealnie nadają się do pracy w banku bądź innych instytucjach.

Czas na zmianę, czas na modę, czas na BASTAR

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą strojów damskich poprzez tę stronę internetową, ale również serdecznie zapraszamy do odwiedzania punktu handlowego mieszczącego się w Centrum Mody PTAK w Rzgowie koło Łodzi. Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt na numer tel. 602 570 104 lub adres mailowy.