Garsonki

W szafie każdej kobiety powinny znajdować się kreacje na różne okazje, takie jak ślub czy impreza firmowa. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym dostępne są garsonki dla dojrzałych kobiet. Dwuczęściowe stroje wykonane są z przewiewnych materiałów, a różnorodna kolorystyka sprawia, że każda pani znajdzie coś dla siebie.
Proponowane przez nas kreacje wpisują się w obowiązujące trendy, między innymi poprzez łączenie materiałów o różnych fakturach, np. koronki z tkaniną merino. Sprzedawane w naszym sklepie garsonki dla starszych pań zazwyczaj są dwu- lub trzyczęściowe i składają się z gładkiej bluzki, żakietu oraz spódnicy na gumce.
Dysponujemy ogromnym wyborem rozmiarów, dlatego nawet kobiety o pełniejszych kształtach znajdą w naszej ofercie garsonki plus size. Dodatkowym ułatwieniem dla starszych pań robiących zakupy internetowe jest tabela rozmiarów znajdująca się na naszej stronie, która z pewnością ułatwi zakup ubioru.
Uzupełnieniem naszego asortymentu są sukienki, kostiumy damskie oraz żakiety w pełnej rozmiarówce, a więc od najmniejszego numeru do plus size.

Wyświetlanie 1–20 z 28 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 28 wyników

Szyjemy odzież dla kobiet dojrzałych, które wiedzą, jakich ubrań szukają, w czym im do twarzy i w jakim fasonie czują się najlepiej. Oferujemy garsonki dla starszych pań, przedkładających ponadczasowy styl nad modowe eksperymenty. Popularnością cieszą się klasyczne, eleganckie propozycje, które nadają się na niedzielny spacer po mieście czy wyjście do restauracji.

Przygotowaliśmy również garsonki plus size dla kobiet o obfitych kształtach. Komplety składają się z wygodnej spódnicy z gumkami oraz żakietu o uniwersalnym kroju. Istnieje również wersja trzyczęściowa, z bluzką uzupełniającą komplet. Garsonka dla babci raz na zawsze rozwiąże odwieczny kobiecy problem, w co się ubrać. Odzież się nie gniecie, przepuszcza powietrze i podkreśla atuty sylwetki starszych pań, babć i kobiet plus size, jednocześnie maskując niedoskonałości. Kobiety zainteresowane tego rodzaju kreacjami, serdecznie zapraszamy do sklepu w Warszawie lub online. Każdy model dostępny jest w różnych kolorach i rozmiarach.

Ostatnio przeglądane