Garsonki

W szafie każdej kobiety powinny znajdować się kreacje na różne okazje, takie jak ślub czy impreza firmowa. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym dostępne są garsonki dla dojrzałych kobiet. Dwuczęściowe stroje wykonane są z przewiewnych materiałów, a różnorodna kolorystyka sprawia, że każda pani znajdzie coś dla siebie.
Proponowane przez nas kreacje wpisują się w obowiązujące trendy, między innymi poprzez łączenie materiałów o różnych fakturach, np. koronki z tkaniną merino. Sprzedawane w naszym sklepie garsonki dla starszych pań zazwyczaj są dwu- lub trzyczęściowe i składają się z gładkiej bluzki, żakietu oraz spódnicy na gumce.
Dysponujemy ogromnym wyborem rozmiarów, dlatego nawet kobiety o pełniejszych kształtach znajdą w naszej ofercie garsonki plus size. Dodatkowym ułatwieniem dla starszych pań robiących zakupy internetowe jest tabela rozmiarów znajdująca się na naszej stronie, która z pewnością ułatwi zakup ubioru.
Uzupełnieniem naszego asortymentu są sukienki, kostiumy damskie oraz żakiety w pełnej rozmiarówce, a więc od najmniejszego numeru do plus size.

Wyświetlanie 1–20 z 39 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 39 wyników

Ostatnio przeglądane